برگزاری اولین جلسه مشورتی در مورد مسائل و مشکلات مهدهای کودک استان گیلان   

صبح روز یکشنبه 8 اردیبهشت ماه، اولین جلسه مشورتی در مورد مسائل و مشکلات مهدهای کودک استان گیلان و بررسی وضعیت آنها با حضور رئیس و کارشناسان سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان گیلان، مدیر و معاونین اداره کل بهزیستی و مدیر عامل کانون مهدهای کودک استان، در دفتر ریاست سازمان برگزار شد.


به گزارش روابط‌عمومی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان گیلان، در این جلسه بر لزوم وجود برنامه‌هایی مفید در خصوص آموزش و پرورش کودکان و استفاده از نظرات کارشناسان این عرصه تاکید شد.   

کیوان محمّدی رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان گیلان، با اشاره به اهمیت دوران کودکی در شکل‌گیری شخصیت انسان‌ها، بر لزوم وجود برنامه‌های عملیاتی در جهت بهبود وضعیت مهدهای کودک استان تأکید نمود.

وی افزود: امیداوریم این حرکت در استان گیلان در خصوص ارتقای کیفی مفاد آموزشی و پرورشی بتواند به عنوان الگویی در سطح کشوری تبدیل شود.

همچنین محمدرضا پارسی مدیر کل بهزیستی استان گیلان ضمن تبیین اهم فعالیت‌های این دستگاه اجرایی در ارتباط با مهدهای کودک، به مسائل و مشکلاتی که مهدها با آن مواجه هستند، اشاره نمود و خواهان کمک سازمان در امر چاره جویی برای حل معضلات مبتلا به شد.

گفتنی است در ابتدای جلسه، نمایندگان اداره بهزیستی و کانون مهدهای کودک، به دشواری‌های فعالیت در این زمینه، به ویژه در مواجهه با عملکرد بعضی از ادارات و ناهماهنگی‌های موجود پرداختند.

پست شده توسط: admin
در روز 1398/2/11 ساعت 11:11:53 , شاخه: General