اخبار

رونمایی از کتاب 40 سال تلاش با مروری بر عملکرد پنج برنامه توسعه پس از انقلاب اسلامی در ایران   [ +1 | -0 ]

رونمایی از کتاب 40 سال تلاش با مروری بر عملکرد پنج برنامه توسعه پس از انقلاب اسلامی در ایران

صبح روز سه‌شنبه 23 بهمن ماه، مراسم رونمایی از کتاب 40 سال تلاش و نشست خبری رئیس و معاونین سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان گیلان با اصحاب رسانه در سالن اجتماعات سازمان برگزار شد.


به گزارش حوزه برنامه ریزی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان گیلان، در این نشست کیوان محمّدی رئیس سازمان ضمن تبریک چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی گفت: 22 بهمن نشان دهنده تحکیم و تحمیل اراده ملت بر کشور بود. وی با بیان اینکه تعقل و تدبیر در این است که فشارها کمتر شود، افزود: برجام حسن نیت مردم ایران را نشان داده است.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان گیلان با بیان اینکه انقلاب ما انقلاب مناظره و مذاکره بوده است، گفت: تثبیت انقلاب اسلامی به علت مناظره هایی بود که در اول انقلاب از لحاظ فکری و فلسفه‌ای انجام شده بود، دشمنان انقلاب ابتدائاً از لحاظ فلسفی شکست خوردند. وی با بیان اینکه انقلاب ایران در منطق هرگز کم نخواهد آورد افزود: علم و منطق انقلاب قوی است و از مذاکره ابایی ندارد.

محمّدی با بیان اینکه دموکراسی چیزی نیست که کشوری دیگر به ملت ها بدهد، افزود: نتیجه ورود امریکا در سوریه و عراق که به بهانه ایجاد دمکراسی انجام شد را همه دیدند و جز ویرانی و جنگ چیزی نبود. ملت ما بر آرمان‌های انقلاب خود ایستاده‌اند و هرگز اجازه نخواهند داد که دیگران در سرنوشت کشور دخالت کنند. وی با بیان اینکه دولت برای مشکلات پیش روی اقتصادی برنامه دارد، گفت: کشور در سال آینده سال سختی را خواهد داشت و از رسانه‌ها می‌خواهیم که در این زمینه همراه باشند تا از گردنه تحریم‌ها عبور کنیم.

محمّدی در مورد کتاب ۴۰ سال تلاش نیز اظهار کرد: این کتاب حاصل تلاش کلیه کارمندان دولت در استان است. وی تصریح کرد: کسانی که در پیروزی انقلاب جانفشانی کردند و شهید شدند حق زیادی به گردن انقلاب دارند و باید بیش از پیش به این شهدا رسیدگی شود. وی افزود: در این کتاب به هیچ وجه تاکید صرفاً بر نکات مثبت نبوده است و سعی کردیم واقعیت‌های جامعه را بازگو نماییم و هر کجا که موفق نبودیم عنوان شده است.


نظرات

پست شده توسط: admin
در روز 1397/12/12 ساعت 13:03:22, شاخه: General, چاپ, ایمیل