اخبار ملی

هر ايراني يك شهيد سليماني است/ما راه خطير حاج قاسم را ادامه خواهيم داد   [ +53 | -30 ]

هر ايراني يك شهيد سليماني است/ما راه خطير حاج قاسم را ادامه خواهيم داد

دكتر محمدباقر نوبخت معاون رييس‌جمهور و رييس سازمان برنامه و بودجه كشور كه در آيين گرامي‌داشت ياد و خاطره شهيد سپهبد حاج قاسم سليماني در جمع كاركنان اين سازمان سخن مي‌كرد با بيان اين مطلب گفت: آن شهيد عزيز همواره جان پاك خود را در دست داشت و در بيرون مرزها حضوري موثر ايفا مي‌كرد.


به گزارش مركز اطلاع‌رساني، روابط‌عمومي و امور بين‌الملل سازمان برنامه و بودجه كشور، وي تصريح كرد كه اين ترور عامدانه و با برنامه‌ريزي انجام شده و توسط كساني اتفاق افتاده است كه به زعم خود داعيه اداره جهان را دارند، اما ما به‌درستي مي‌دانيم كه هر كاري كه انجام مي‌دهند، به عوارض و عواقب آن آگاهي كامل دارند و اينك ما وظيفه داريم كه در كنار مويه بر فراق آن شهيد، براي فرداي بعد از شهادت هم تدبير متناسب اتخاذ كنيم.
دكتر نوبخت تصريح كرد كه اگر براي فرداي بعد از شهادت شهيد سپهبد حاج قاسم سليماني برنامه و تدبير نداشته باشيم، حق آن شهيد والامقام را هم ايفا نكرده‌ايم و ضرورت دارد كه با هوشياري، براي مرحله بعد از فقدان آن شهيد طراحي و برنامه‌ريزي كنيم.
رييس سازمان برنامه و بودجه كشور در ادامه اظهارات خود با بيان اين‌كه اينك هر ايراني يك سليماني است، گفت: شهيد سپهبد حاج قاسم سليماني از حريم ملت دفاع كرد و اينك ما به عنوان سازماني كه با همه دستگاه‌ها تفاوت داريم، بايد به‌درستي تشخيص دهيم كه قرار است برنامه ما چه مختصات و شاخص‌هايي داشته باشد.
وي افزود: شهيد سليماني تمام اهتمامش اين بود كه چگونه از ملت و كشور صيانت كند و ما به عنوان مجموعه سازمان برنامه و بودجه كشور بعد از فروكش كردن احساسات و عواطف اين ملت بزرگوار، تازه كارمان آغاز مي‌شود.
دكتر نوبخت اظهار داشت: يك آدم معلوم‌الحالي همانند ترامپ به زعم خود مي‌خواهد با فشار حداكثري اين ملت را به زانو درآورد و كشور را به وضعيتي غير‌عادي بكشاند، اما مثل هميشه طعم شكست را خواهد چشيد.
وي با بيان اين كه آهنگ افتتاح پروژه‌ها و طرح هاي عمراني در كشور مطابق با برنامه و به‌صورت متعارف پيش مي‌رود، گفت: دشمن به اين نتيجه رسيده است كه فشار حداكثري كافي نيست و با از ميان برداشتن سرداران كرار و دلاوري چون شهيد سليماني در‌صدد است كه آهنگ برنامه‌ريزي ما را دچار اختلال كند، اما به ياري خداوند و با رهبري داهيانه مقام معظم رهبري و پشتيباني مردم شهيدپرور كشور، اين اختلال‌ها و كارشكني‌ها ثمري نخواهد داشت.
دكتر نوبخت در ادامه اظهارات خود تصريح كرد كه اين شهيد بزرگ دغذغه‌هاي سترگي داشت و ما راه خطير او را ادامه خواهيم داد و در برابر خون پاك آن شهيد مسوول هستيم.
وي در خاتمه با بيان اين‌كه آن شهيد و خانواده ايشان از سازمان برنامه و بودجه كشور رضايت داشتند، افزود: اميدواريم گام‌ها و اقدام‌هاي ما بتواند موجب آرامش روح شهيد سپهبد حاج قاسم سليماني باشد.تگ‌ها:  
پست شده توسط: روابط عمومی
شاخه: خبرهای ملی, چاپ, ایمیل