برگزاری سومین جلسه شورای فنی استان در سال 96  


سومین جلسه شورای فنی استان در سال 96 به ریاست مهندس حجت شعبانپور معاون هماهنگی امورعمرانی استاندار و دبیری مهندس غلامرضا رحیمی مدیر نظام فنی و اجرایی سازمان مدیریت و برنامه ریزی  گیلان و با حضور مدیران و نمایندگان دستگاههای اجرایی و بخش خصوصی عضو در سالن غدیر استانداری گیلان برگزار گردید.


به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گیلان، در ابتدای جلسه کارشناسان سازمان مدیریت و برنامه ریزی به بیان توضیحاتی در زمینه استفاده از سقف وافل یا قالب غیر ماندگار در ساختمانها در قالب تکنولوژی های نوین ساخت به منظور ارتقاء کیفی آنها و رفع نواقص موجود در سقف های تیرچه بلوک و تیرچه یونولیت و همچنین عملکرد مناسب این سیستم سقف در مقابل بارهای ثقلی و جانبی پرداختند.

سپس خانم مهندس میرسیدی مدیرکل محترم دفتر امور شهری استانداری گیلان در خصوص مصوبه شورای فنی مبنی بر اخذ تاییدهای لازم از واحد آتشنشانی قبل از صدور پروانه ساختمانی در جهت لحاظ نمودن اصول ایمنی حریق و کاهش خطرات ناشی از آتش سوزی در ساختمانها گزارشی ارائه نمود.

 درادامه  نماینده دانشگاه علوم پزشکی استان گیلان گزارشات خود در خصوص اقدامات انجام شده از سوی تیم اجرایی برنامه ایمنی آب شرب استان در راستای کاهش خطرات آلودگی از منبع تولید تا مصرف را بیان نمود.

در پایان مهندس شعبانپور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ضمن تشکر از تلاش ها و اقدامات سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، از سازمان نظام مهندسی ساختمان و سایر اعضای شورای فنی استان خواست تا جلسات تخصصی برای پیگیری موضوعات مطروحه را برگزار و نتایج آن  را جهت بررسی و تصویب در جلسات بعد ارائه نمایند.

منبع:
پست شده توسط: روابط عمومی
در روز 1396/4/4 ساعت 13:32:13 , شاخه: خبرهای ملی