اخبار سازمان

در مراسم معارفه نیروهای جدیدالاستخدام، در سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گیلان مطرح شد؛

رمز موفقیت کارکنان نظم و انضباط است   [ +15 | -11 ]

رمز موفقیت کارکنان نظم و انضباط است

صبح روز چهارشنبه (1 بهمن)،جلسه معارفه نیروهای جدیدالاستخدام سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان با حضور رئیس و مدیران سازمان برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گیلان، صبح روز چهارشنبه (1 بهمن)، جلسه معارفه نیروهای جدیدالاستخدام سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان با حضور رئیس ، معاونین و مدیران سازمان برگزار شد.

***************

کیوان محمدی، رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گیلان ضمن تبریک به نیروهای جدید الاستخدام سازمان گفت: برنامه ریزی و رصد توسعه از مهمترین فعالیت های سازمان برنامه و بودجه کشور و سازمان مدیریت و برنامه ریزی در استان ها است.

وی ادامه داد: از امروز اولین جلسه کاری شما که انشاا... 30 تا 35 سال ادامه خواهد داشت شروع می شود و امیدوارم راهی را که آغاز کردید به خوبی طی کرده و به خوشی به پایان برسانید.

وی با بیان اینکه در مسیر زندگی یکی از مراحل پیدا کردن شغل مناسب و اشتغال پایدار است، گفت: شاید شما قبلاً هم کارهایی داشته اید ولی استخدام در این سازمان شغل پایدار شما ست و امیدوارم در این مسیرضمن برخورداری از تجارب همکاران سازمان، به یاد داشته باشید که شما مسئول شادی بخشی مردمی هستید که از آن ها حقوق می گیرید، چون همه ما در واقع از مردم حقوق می گیریم، بنابراین تلاش کنید تا حداکثر رفاه، شادی و خوشی را با توجه به کار و مسئولیتی که دارید برای مردم فراهم کنید و در واقع تلاش بی وقفه، صادقانه و بی منت باید به عنوان یک فرهنگ نهادینه شود.

رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گیلان با خطاب قرار دادن نیروهای جدیدالاستخدام سازمان گفت: شما سربازان توسعه این ملت و این قوم هستید و حداکثر تلاش تان را در راستای ارتقای فرهنگی این سرزمین انجام دهید.

وی با اعتقاد براینکه رمز موفقیت کارکنان نظم و انضباط است، رعایت نظم و انضباط در کار را از ضروریات برشمرد و افزود: با توجه به اینکه سازمان مدیریت و برنامه ریزی یک سازمان برنامه ریز است تلاش کرده تا بیش از 90 درصد جلسات را در ساعت مقرر آغاز و به پایان برساند که اگر غیر از این باشد با ذات کار سازمان در تضاد خواهد بود.

وی با بیان اینکه شما در آخرین سال این قرن وارد سازمان شده اید، برای همکاران جدید آرزوی موفقیت کرد.

***************

در ادامه این جلسه هر یک از معاونین و مدیران سازمان ضمن خوشامدگویی به نیروهای جدید از آن ها خواستندکه با انرژی بوده و سازمان را مانند خانه دوم خود بدانند. همچنین به نیروهای جدید توصیه شد ضمن لذت بردن از کار نسبت به سازمان احساس تعلق داشته و با تلاش برای انجام بهتر کار، همواره با به روز شدن و تحلیل مناسب، از سازمان مدیریت و برنامه ریزی به عنوان یک سازمان یاد دهنده و یادگیرنده بهره ببرند و از همان اولین روز کاری که طبیعتاً به یادماندنی خواهد بود یادگیری روزانه در مسیر توسعه استان را مورد توجه قرار دهند.

لازم به ذکر است برنامه ریزی آموزش نیروهای جدیدالاستخدام علاوه بر برگزاری کلاس های آنلاین و ویدئوکنفرانس از طرف سازمان برنامه و بودجه کشور، در استان توسط آقای اقدامی، مشاور رییس سازمان صورت گرفته است.

***

گفتنی است در راستای تامین و استخدام نیروی انسانی متخصص مورد نیاز در سازمان های مدیریت و برنامه ریزی استان ها، مجوز استخدام به شماره 57313 مورخ 11/2/1398 توسط معاونت توسعه منابع انسانی و پشتیبانی سازمان برنامه و بودجه از سازمان اداری و استخدامی کشور دریافت شده بود، که ثبت نام به صورت اینترنتی از روز چهارشنبه سوم مهر 98 تا جمعه 12 مهر 98 توسط سازمان سنجش انجام و آزمون نیز 30 آبان 98 در تهران برگزار شد.

همچنین مصاحبه تخصصی و عمومی قبول شدگان آزمون کتبی استخدامی این سازمان، در تاریخ چهارشنبه 21/3/98 در سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گیلان با حضور اعضای کمیته مصاحبه ( از جمله نماینده سازمان برنامه و بودجه کشور و نماینده سازمان امور اداری و استخدامی کشور) برگزار شده بود که نتیجه نهایی از طریق سایت سازمان سنجش اعلام شد و قبول شدگان نهایی هفتمین آزمون استخدمی مشترک فراگیر از اول بهمن ماه 1399 در سازمان آغاز به کار نمودند.تگ‌ها:  

نظرات

ارسال نظر

نام کاربر:
عنوان:
نظر:
پست شده توسط: روابط عمومی
شاخه: خبرهای ملی, چاپ, ایمیل