اخبار سازمان

پیام تسلیت معاون محترم رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور درپی درگذشت پروفسور فضل‌ا... رضا دانشمند برجسته گیلانی   [ +103 | -62 ]

پیام تسلیت معاون محترم رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور درپی درگذشت پروفسور فضل‌ا... رضا دانشمند برجسته گیلانی

دکتر محمد باقر نوبخت معاون محترم رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور با صدور پیامی درگذشت پروفسور فضل‌ا... رضا دانشمند برجسته گیلانی را تسلیت گفت.


 

بسم تعالی

انالله و اناالیه راجعون

خبر درگذشت اندوه‌بار دانشمند برجسته و مجاهد خستگی‌ناپذیر عرصه علم و ادب، پروفسور فضل‌الله رضا که از مفاخر درخشان این سرزمین بودند، موجب تأثر و تألم خاطر شد.

این استاد ارجمند بیشتر عمر گران‌قدر خویش را صرف تحصیل، تحقیق و پژوهش جهت اعتلای دانش جهانیان کرد و بی‌شک تربیت صدها دانشجوی تحصیلات تکمیلی در سراسر دنیا از ماندگارترین میراث وی است.

نگاهی به آثار برجای‌مانده از این استاد فرهیخته و مأنوس بودن ایشان با فردوسی، حافظ و سعدی، نشان از وطن‌پرستی و علاقه بسیار وی به مباحث عرفانی و فرهنگ و ادب فارسی دارد.

اینجانب این ضایعه بزرگ را به جامعه علمی کشور، مردم ایران، گیلانیان فرهیخته و خانواده مکرم ایشان تسلیت عرض نموده، و از درگاه خداوند منان برای روح آن مرحوم علو درجات و برای بازماندگان ایشان صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت دارم.

 

                                                                                                                                                                              محمدباقر نوبختتگ‌ها:  

نظرات

ارسال نظر

نام کاربر:
عنوان:
نظر:
پست شده توسط: روابط عمومی
شاخه: خبرهای ملی, چاپ, ایمیل