اخبار ملی

از سوي معاون رييس جمهور ابلاغ شد ؛

فرايند برگزاري دومين دوره از جايزه دولت الكترونيك به دستگاه هاي اجرايي كشور   [ +27 | -10 ]

فرايند برگزاري دومين دوره از جايزه دولت الكترونيك به دستگاه هاي اجرايي كشور

طي بخشنامه از سوي معاون رييس جمهور و رييس سازمان اداري و استخدامي كشور ، فرايند برگزاري دومين دوره از جايزه دولت الكترونيك به همه دستگاه هاي اجرايي كشور ابلاغ شد.


به گزارش روابط عمومي سازمان اداري و استخدامي كشور و در اين بخشنامه فرايند دومين جايزه و دستورالعمل جايزه دولت الكترونيك جمهوري اسلامي ايران به همه دستگاه هاي اجرايي در سطح ملي ابلاغ و رسما كار خود را آغاز كرد.

در بخشنامه صادر شده با اشاره به اينكه دومين جايزه دولت الكترونيك براساس تاكيد رييس محترم جمهور مبني بر توسعه دولت الكترونيك و نقش مهم آن در تسريع، تسهيل و ارتقاي سطح خدمات دولت و نيز اصلاح امور اداري برگزار مي شود  از همه دستگاه ها خواسته شده است تا برنامه ريزي لازم براي عملياتي نمودن اين بخشنامه  اقدام نمايند.

دومين جايزه ملي دولت الكترونيك به منظور ارتقاي آمادگي دستگاه ها ، ايجاد بستر لازم براي بهبود رتبه كشور در سطح بين المللي در حوزه دولت الكترونيك ، ايجاد رقابت مثبت و نيز نوآوري و انگيزه در دستگاه هاي اجرايي برگزار مي شود.

لازم ذكر است نتايج ارزيابي دستگاه هاي اجرايي در بخش ها و محورهاي تعيين شده در دستورالعمل علاوه بر طرح در قالب جايزه دولت الكترونيك در دو بخش تكليفي و داوطلبانه به استحضار رييس محترم جمهور و ساير مراجه ذي صلاح ارسال خواهد شد.تگ‌ها:  
پست شده توسط: روابط عمومی
شاخه: خبرهای ملی, چاپ, ایمیل