اخبار سازمان

با حضور رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی گیلان

کلنگ زنی فاز دوم سالن چندمنظوره آسایشگاه معلولین غرب گیلان   [ +277 | -205 ]

کلنگ زنی فاز دوم سالن چندمنظوره آسایشگاه معلولین غرب گیلان

همزمان با میلاد باسعادت حضرت محمّد(ص) و امام جعفر صادق (ع) مراسم کلنگ زنی فاز دوم سالن چندمنظوره آسایشگاه معلولین غرب گیلان صومعه سرا  در زمینی به مساحت 300 مترمربع  با حضور رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گیلان و جمعی از مسئولین شهری صومعه سرا انجام شد.


ساختمان آسایشگاه معلولین غرب گیلان در دو طبقه به متراژ 2500 متر ساخته شده است، که طبقه اول آن  برای نگهداری مددجویان درنظرگرفته شده و بیش از 100 مددجو را در خود جای داده است و طبقه دوم آن دارای یک تالار چند منظوره برای کسب درآمد برای نگهداری همین مددجویان میباشد. برای فاز اول این تالار تاکنون بیش از دو و نیم میلیارد تومان هزینه شده که بیش از 85 درصد آن توسط خیرین بوده است .

در این مرکز بیش از 125 نفر تحت مراقبت و نگهداری بوده و بیش از 80 نفر هم در منزل خدمات دریافت می کنند که بطور میانگین ماهیانه افزون بر 150 میلیون تومان هزینه دارد.

جهت توسعه و بهره‌برداری بیشتر واستفاده بهینه ازفضای موجود کلنگ فاز دوم این تالار نیز زده شد، تا درسال 95 به بهره برداری برسد.

در ادامه رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان و مسئولین شهری صومعه‌ سرا وهیئت امنای آسایشگاه شبانه روزی نگهداری معلولین ذهنی از تالار و امکانات آسایشگاه بازدید به عمل آوردند.تگ‌ها:  

نظرات

ارسال نظر

نام کاربر:
عنوان:
نظر:
پست شده توسط: روابط عمومی
شاخه: خبرهای سازمانی, چاپ, ایمیل