اخبار سازمان

انتصاب رحمت اصلان‌نیا به عنوان رابط هسته مرکزی گزینش سازمان برنامه و بودجه استان گیلان   [ +184 | -60 ]

انتصاب رحمت اصلان‌نیا به عنوان رابط هسته مرکزی گزینش سازمان برنامه و بودجه استان گیلان

طی حکمی از سوی علیرضا سلمانی علائی مدیر هسته مرکزی گزیش سازمان برنامه و بودجه کشور رحمت اصلان‌نیا به عنوان رابط هسته مرکزی گزینش سازمان برنامه و بودجه استان گیلان منصوب شد.


به گزارش روابط عمومی سازمان برنامه و بودجه استان گیلان، طی حکمی از سوی علیرضا سلمانی علائی مدیر هسته مرکزی گزیش سازمان برنامه و بودجه کشور، رحمت اصلان‌نیا به عنوان رابط هسته مرکزی گزینش سازمان برنامه و بودجه استان گیلان منصوب شد.

بدین منظور مراسم معارفه با حضور علیرضا سلمانی علائی مدیر هسته مرکزی و صمدیان معاون امور استان‌های هسته گزینش سازمان برنامه و بودجه کشور،  کیوان محمّدی رئیس، محمدرضا گلی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی و رئیس حراست، حمیده بکا مدیر اداری، مالی و پشتیبانی سازمان برنامه و بودجه استان گیلان در دفتر ریاست سازمان برگزار شد.

در این مراسم سلمانی علایی، ضمن تشکر از همکاری و تعامل سازمان برنامه و بودجه استان گیلان،  توضیحاتی در خصوص فرآیند گزینش در موضوعات مختلف پرسنلی سازمان‌ برنامه و بودجه استان‌ها ارائه داد.

در ادامه کیوان محمّدی رئیس سازمان برنامه و بودجه استان گیلان هم در سخنانی گفت: تعاملات خوبی بین سازمان برنامه و بودجه استان گیلان با سازمان مرکزی در زمینه‌های مختلف از جمله هسته گزینش وجود دارد. امیدواریم این همکاری‌ها و تعاملات مطابق با چارچوب و مقررات تداوم یافته و بیش از پیش باشد.

در پایان حکم انتصاب رحمت اصلان نیا توسط رئیس سازمان برنامه و بودجه استان گیلان به وی داده شد.تگ‌ها:  

نظرات

ارسال نظر

نام کاربر:
عنوان:
نظر:
پست شده توسط: روابط عمومی
شاخه: خبرهای سازمانی, چاپ, ایمیل