اخبار سازمان

دکتر نوبخت با حضور در برنامه در مسیر توسعه شبکه باران:

تدوین برنامه ششم توسعه گیلان با کمک از فرهیختگان و صاحب‌نظران   [ +96 | -24 ]

تدوین برنامه ششم توسعه گیلان با کمک از فرهیختگان و صاحب‌نظران

دکتر محمّد باقر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور با حضور در برنامه در مسیر توسعه شبکه باران از تدوین برنامه ششم توسه در سه سطح ملّی، بخش و استانی سخن گفت.


معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور به برنامه ششم توسعه اشاره کرد و یادآور شد: امیدواریم شاکله برنامه ششم توسعه در مجلس تغییر پیدا نکند و این برنامه نقشه راه بوده و برنامه میان‌مدت را مشخص می‌کند.

وی با بیان اینکه برنامه ششم توسعه تا چند هفته دیگر در جلسه علنی مجلس مطرح می‌شود، گفت: 14 آذرماه سال جاری لایحه بودجه سال 96 تقدیم مجلس می‌شود.

دکتر نوبخت با اشاره به اینکه برنامه ششم توسعه وضعیت کشور را در سه سطح ملّی، بخشی و استانی تا سال 1399 مشخص می‌کند در خصوص برش استانی برنامه گفت: برنامه استان‌ها در چارچوب برنامه ملّی و بخشی تعیین می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: پس از تصویب برنامه ششم توسعه در مجلس، برنامه استان‌ها به تصویب می‌رسانیم. لذا به آقایان دکتر نجفی استاندار محترم و آقای محمّدی رئیس سازمان برنامه و بودجه استان گیلان ابلاغ کردم که با توجه به وضعیت آمایش، ظرفیت‌ها و توانایی‌ها، برنامه گیلان برای سال‌های 95 تا 99 توسط گیلانی‌ها با کمک از فرهیختگان و صاحب‌نظران نوشته شود.

دکتر نوبخت با بیان اینکه 24 بند از سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در 12 برنامه سرفصل بندی کردیم، یادآور شد: لیست تمام پروژه‌ها در چارچوب اقتصاد مقاومتی در سال 96 همراه با بودجه سال 96 به مجلس ارائه می‌شود.

سخنگوی دولت راه‌آهن را جزو پروژه‌های اقتصاد مقاومتی دانست و تصریح کرد: تحقق اقتصاد مقاومتی برای برخورداری اقتصادی درون‌گرا و برون‌زا از اعتقادهای دولت است.

برای دانلود فیلم اینجا را کلیک کنید.تگ‌ها:  

نظرات

ارسال نظر

نام کاربر:
عنوان:
نظر:
پست شده توسط: روابط عمومی
شاخه: خبرهای سازمانی, چاپ, ایمیل