اخبار سازمان

بازدید معاون برنامه و بودجه و کارشناسان سازمان از مرزعه زیتون رودبار   [ +227 | -141 ]

بازدید معاون برنامه و بودجه و کارشناسان سازمان از مرزعه زیتون رودبار

خانم تنهایی معاون برنامه و بودجه سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان به همراه جمعی از کارشناسان و روسای کار گروه های مختلف از مرزعه کشت زیتون رودبار وابسته به سازمان اتکاء بازدید کردند.


تنهایی در این راستا گفت : هدف از بازدید پروژه های عمرانی و بخش خصوصی در شهرستانها، آشنایی با مشکلات و علت یابی عدم پیشرفت پروژه های نیمه تمام و مشکلات بخش خصوصی در عرصه تولید و سرمایه گذاری عنوان کرد تا در برنامه ریزی سال آتی پروژه های مهم و تاثیر گذار استان از جمله محورهای  برنامه ریزی سازمان قرار گیرد.

رئیس گروه سرمایه گذاری، اشتغال و مشارکت های مردمی سازمان هم  گفت: در راستای سیاست ها و خط مشی  سازمان مبنی بر بررسی و احصاء مشکلات سرمایه گذاری و تولید در استان، جلسات  متعددی با تعدادی از سرمایه گذاران و کارآفرینان استان که دارای مشکلاتی در این بخش بودند تشکیل گردید و در این راستا مقرر گردید تا  ابتداً بازدیدهایی از واحدهای موفق استان صورت گرفته تا ضمن بررسی مشکلات، رمز موفقیت کارآفرینان برای سایر علاقمندان این حوزه راهگشا گردد.  

محمد رضا فرمند افزود: بر این اساس به دلیل موفقیت در بحث های مربوط به تولید و بازاریابی و عرضه و مکان یابی مناسب، بازدیدی از پروژه مزرعه نوین ایرانیان متعلق به اتکا صورت گرفت.

وی مجموعه مدیریت صحیح و زیر ساختی پروژه ها را  عامل موفقیت در بخش های مختلف استان عنوان کرد و اظهار داشت: مزیت این بازدید ها برای کارشناسان سازمان این است که در تعین پروژه ها باید به یکسری مسائل خاص مثل مکان یابی مناسب، زیر ساخت ها و اهداف تعیین شده در کوتاه مدت و بلند مدت به طور ویژه در بازدیدهای میدانی توجه نمایند.

فرمند ادامه داد:  الگو برداری و استخراج نتایج چه مربوط به نهادهای دولتی و چه غیر دولتی و خصوصی در جلسات پیشرفت و توسعه استان مورد بررسی قرار خواهند گرفت.تگ‌ها:  

نظرات

ارسال نظر

نام کاربر:
عنوان:
نظر:
پست شده توسط: admin
شاخه: خبرهای سازمانی, چاپ, ایمیل