اخبار سازمان

برگزاری دومین جلسه کمیته ارتباطات و فناوری اطلاعات برنامه ششم توسعه    [ +112 | -34 ]

برگزاری  دومین  جلسه کمیته ارتباطات و فناوری اطلاعات برنامه ششم توسعه

با عنایت به تبیین و تصویب ساختار تدوین برنامه ششم توسعه استان در جلسه شورای برنامه ریزی استان گیلان مورخ 94/8/13  متشکل از 12 کارگروه و 35 کمیته تخصصی، جلسات این کمیته‌ها با حضور کارشناسان سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی گیلان،  نمایندگان دستگاه‌های اجرایی، فعالان بخش خصوصی استان و اعضای هیئت علمی داشگاه در حال برگزاری است.


در این راستا دومین جلسه کمیته ارتباطات و فناوری اطلاعات برنامه ششم توسعه با هدف ارزیابی شاخص‌های تکمیل شده، ارائه متن گزارش وضعیت موجود فناوری اطلاعات و ارتباطات استان، اعلام زمان بررسی نهایی و تحویل متن به دبیرخانه حداکثر تا 25 خرداد در سالن جلسات سازمان تشکیل شد.

در این جلسه  احمد آقاجانی دبیر کمیته به معرفی اجمالی مراحل تدوین برنامه ششم برای اعضا جدید دعوت شده از طرف بخش خصوصی  فاوای استان پرداخت.

 در ادامه شاخص‌های تکمیل شده مورد ارزیابی اعضا قرار گرفت. مقرر شد آن دسته از شاخص‌هایی که نیاز به در دست داشتن تعریف دقیق و یا نیاز به تکمیل اطلاعات از طرف دستگاه ذیربط دارد مورد بازبینی قرار گیرد.

 در ادامه جلسه متن تهیه شده "گزارش وضع موجود فاوا در برنامه ششم " برای اعضا قرائت گردید و مقرر شد که کلیه اعضا نسبت به هر گونه اصلاح و تغییر در متن اهتمام نموده و حداکثر تا تاریخ95/3/25 به دبیرخانه ارسال نمایند .تگ‌ها:  

نظرات

ارسال نظر

نام کاربر:
عنوان:
نظر:
پست شده توسط: روابط عمومی
شاخه: خبرهای سازمانی, چاپ, ایمیل