اخبار سازمان

با حضور رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور صورت گرفت:

بهره برداری همزمان از 220 واحد مسکن مددجویان کمیته امداد در گیلان   [ +37 | -14 ]

بهره برداری همزمان از 220 واحد مسکن مددجویان کمیته امداد در گیلان

صبح روز پنجشنبه 18 بهمن ماه، آیین بهره برداری همزمان از220 واحد مسکن مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) در استان گیلان با حضور رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره)، استاندار، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان، نماینده مردم شهرستان لنگرود در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولین استانی و شهری در لنگرود برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت وبرنامه ریزی گیلان، رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در این مراسم با تبریک چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت: دهه فجر سال گذشته در سفری که به همراه رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) به این استان داشتیم، برای ساخت 2 هزار واحد مسکن برای مددجویان توافق کردیم.

دکتر محمدباقر نوبخت افزود: خوشبختانه توافق ما اجرایی شد و امروز در گام نخست شاهد واگذاری 220 واحد به مددجویان کمیته امداد در گیلان هستیم.

معاون رئیس جمهور تصریح کرد: در کنار اجرای پروژه های بزرگ و زیرساخت هایی همچون راه آهن، آزاد راه و بیمارستان باید به فکر انسان های شریفی باشیم که به هر دلیلی از نظر مالی عقب مانده اند و این سیره حضرت امام است.

وی با اشاره به اینکه ساخت واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امداد در استان های محروم کشور نیز با جدیت در حال اجرا است، گفت: در سایه مودت و همکاری، تلاش می کنیم در قبال محرومین که نیازمند توجه جدی هستند انجام وظیفه نماییم.

دکتر نوبخت خاطرنشان کرد: بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی همواره بر حمایت از محرومین تاکید ویژه داشتند و ما نیز به این رسالت خود پایبند هستیم.تگ‌ها:  

نظرات

ارسال نظر

نام کاربر:
عنوان:
نظر:
پست شده توسط: روابط عمومی
شاخه: خبرهای سازمانی, چاپ, ایمیل