اخبار سازمان

برگزاری مراسم گرامیداشت دهه مبارک فجر در سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان   [ +62 | -24 ]

برگزاری مراسم گرامیداشت دهه مبارک فجر در سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان

صبح روز شنبه 21 بهمن ماه، مراسم گرامیداشت دهه مبارک فجر در سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان با حضور رئیس، معاونین و کارکنان در سالن اجتماعات سازمان برگزار شد.


به گزارش روابط‌عمومی سازمان مدیریت وبرنامه‌ریزی گیلان، در این مراسم کیوان محمّدی رئیس سازمان در سخنانی ضمن تبریک سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران گفت: به لطف همدلی، اتحاد و اراده ملّت ایران شاهد دستاوردهای عظیم انقلاب اسلامی بوده‌ایم.

وی ادامه داد: همه آنهایی که در ایران ماندند و مشکلاتی مانند جنگ تحمیلی، تحریم و...  را در این 40 سال تحمل کردند و پای انقلاب خود ایستادند انقلابی هستند. اینها کشور خود را دوست دارند و به سرزمین خود علاقه‌مند هستند و انقلابی بودن خود را ثابت کردند.

محمّدی با بیان اینکه مردم ایران در این سال‌ها آنچه در توان داشتند انجام دادند ادامه داد: باید بپذیریم که نارضایتی‌هایی هم وجود دارد. اگر جایی نارسایی و مشکلی وجود دارد به مردم شفاف و با صراحت بگوییم. دولت سیاست‌هایی که درخصوص اشتغال و رفع فقر انجام داده است. در حد وظیفه سازمانی ما نیز بایستی در مسیرسیاست دولت گام برداریم.

در پایان این مراسم از اعضای تیم فوتسال سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان که مقام نائب قهرمانی مسابقات فوتسال دهه مبارک فجر بین دستگاه های اجرایی استان را کسب نمودند تقدیر بعمل آمد.

همچنین از ورزشکاران سازمان که در مسابقات گرامیداشت هفته بسیج در رشته های فوتسال، تیراندازی و تنیس روی میز که حائز کسب مقام شدند و نیز برندگان مسابقات فرهنگی این روز تقدیر شد.تگ‌ها:  

نظرات

ارسال نظر

نام کاربر:
عنوان:
نظر:
پست شده توسط: روابط عمومی
شاخه: خبرهای سازمانی, چاپ, ایمیل