اخبار سازمان

برگزاری دهمین جلسه شورای فنی استان گیلان   [ +66 | -22 ]

برگزاری دهمین جلسه شورای فنی استان گیلان

روز پنجشنبه 5 بهمن ماه، دهمین جلسه شورای فنی استان به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، دبیری مدیر نظام فنی و اجرایی سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان و با حضور مدیران استانی در سالن شهید انصاری استانداری برگزار شد.


به گزارش روابط‌عمومی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان گیلان، در ابتدای جلسه حجت شعبانپور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری با اشاره به دستور اول جلسه مبنی بر مشکلات سوله سازان استان، مطالبی را در این خصوص بیان داشت.

وی با اشاره به کیفیت خوب ساخت سوله در استان، استفاده از سوله‌سازان استان در شرایط کیفی مساوی در پروژه‌های عمرانی را یکی از اولویت‌های دستگاه های اجرایی عنوان کرد.

شعبانپور با مهم برشمردن ایمنی ساختمان‌های بلند مرتبه، خواستار رفع ایرادات موجود در این ساختمان‌ها شد.

در ادامه غلامرضا رحیمی مدیر نظام فنی و اجرایی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان گیلان گزارشی در خصوص اقدامات دستگاه‌های اجرایی و عملکرد کارگروه‌های ذیل شورای فنی استان بیان کرد.

وی هدایت پیمانکاران به استفاده از مصالح بومی در پروژه های عمرانی توسط دستگاه‌های اجرایی را جهت حمایت از این صنایع در استان، موثر دانست و از همکاری خوب سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر رشت در خصوص بازدید و تهیه گزارش مشترک با کارشناسان سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی از ساختمان‌های بلند مرتبه استان در برابرحریق تشکر کرد.

در ادامه جلسه مهندس رجبی و مهندس مسعود‌پی به نمایندگی از سوله‌سازان استان گزارشی را از وضعیت اشتغال و تولیدات سوله سازان استان، ارائه نمودند.

سپس بر اساس دستور دوم جلسه خلیل زبردست کارشناس نظام فنی و اجرایی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان،  به بیان گزارشی  از  بررسی ایمنی ساختمان‌های بلند مرتبه استان پرداخت.

وی با اشاره به اهمیت توجه به رعایت موارد ایمنی و آموزش جهت پیشگیری از حوادث تلخ بخصوص در زمینه حریق ساختمانها، با توجه به مشاهدات و بازدیدهای انجام شده، پیشنهاداتی را بیان کرد.

 تگ‌ها:  

نظرات

ارسال نظر

نام کاربر:
عنوان:
نظر:
پست شده توسط: روابط عمومی
شاخه: خبرهای سازمانی, چاپ, ایمیل