اخبار سازمان

برگزاری دهمین جلسه شورای فنی استان   [ +74 | -39 ]

برگزاری دهمین جلسه شورای فنی استان

ظهر روز یکشنبه 16 دی ماه، دهمین جلسه شورای فنی استان، به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان و دبیری مدیر نظام فنی و اجرایی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان گیلان در سالن جلسات شهید انصاری استانداری برگزار شد.


به گزارش روابط‌عمومی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان گیلان، در ابتدای جلسه، علی اوسط اکبری مقدم، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری در سخنانی با انتقاد از کیفیت اجرای پروژه‌های ساختمانی بخش خصوصی در زمین‌های نسقی و فاقد پروانه ساختمانی، خواستار توجه ویژه متولیان به این مهم شد.

وی در این راستا نقش مهندسان عضو سازمان نظام مهندسی ساختمان را برای حل این معضل بسیار برجسته دانستند.

در ادامه غلامرضا رحیمی مدیر نظام فنی و اجرایی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان، ضمن اشاره به تبعات ناشی از عدم رعایت مشخصات فنی در ساخت‌و‌سازهای بخش خصوصی، بر ضرورت انجام دقیق وظایف دستگاه‌های متولی این امر تاکید کرد.

قاسمیان رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان نیز گزارش جامعی از بازدید میدانی انجام شده توسط همکاران این سازمان مبنی بر وضعیت اجرای ساختمان‌های بخش خصوصی در زمین‌های نسقی و فاقد پروانه ساختمانی، ارائه نمود.

پس از آن جوادی نماینده اداره کل بازرسی استان دیدگاه‌های خود را در این زمینه مطرح وسپس اعضای شورا نیز نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص گزارش ارائه شده بیان کردند.

در ادامه مطابق دستور دوم جلسه مدیر نظام فنی و اجرایی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان، گزارشی از پیگیری‌های انجام شده در خصوص مصوبات گذشته شورا مبنی بر ایمنی ساحتمان‌های بلند‌مرتبه بخش خصوصی ارائه کرد.

در نهایت اعضا به بحث و بررسی پیرامون مباحث مطرح شده در شورا پرداختند و تصمیماتی اتخاذ گردید.

 تگ‌ها:  

نظرات

ارسال نظر

نام کاربر:
عنوان:
نظر:
پست شده توسط: روابط عمومی
شاخه: خبرهای ملی, چاپ, ایمیل